Dlaczego kot brytyjski? - Hodowla i sprzedaż kotów brytyjskich z rodowodem

Przejdź do treści
10 powodów dlaczego warto mieć kota brytyjskiego?
1. Są towarzyskie i przyjacielskie - koty brytyjskie to idealni towarzysze dla ludzi, którzy lubią spędzać czas w domu. Są przyjacielskie, łagodne i lubią być w pobliżu swoich właścicieli.
2. Są łatwe w pielęgnacji - koty brytyjskie mają krótkie, gęste futro, które nie wymaga częstego czesania. Są też zwykle czyste i dbają o swoją higienę.
3. Są ciche - koty brytyjskie nie miauczą zbyt głośno i nie hałasują, co jest idealne dla osób, które lubią ciszę i spokój.
4. Są idealnymi towarzyszami dla osób starszych,dzieci - koty brytyjskie są łagodne i przyjacielskie, co czyni je idealnymi towarzyszami dla osób starszych i dzieci.
5. Są łatwe do szkolenia - koty brytyjskie są inteligentne i łatwo się uczą. Są też zwykle posłuszne i łatwe do szkolenia.
6. Doskonałe koty domowe- Koty brytyjskie doskonale nadają się do życia w domu i blokach.
7. Tolerują nieobecność właścicieli- Koty brytyjskie łatwo znoszą dzienną  nieobecność właścicieli.
8. Dobrze dogadują się z psami- Koty brytyjskie łatwo nawiązują kontakt z psami i innymi kotami.
9. Kochają swoich ludzi- Koty brytyjskie są towarzyskie i bardzo przywiązują się do rodziny, z którą mieszkają, często wybierają sobie jedną osobę, z którą mają lepszy kontakt.
10. Są piękne i długowieczne- Koty brytyjskie żyją kilkanaście lat i są po prostu piękne. Ktoś kto posiada już kota brytyjskiego, często myśli  o kolejnym :)
Hodowla Kotów Brytyjskich  Rubikar  *Pl
Ściborowice k/Krapkowic woj. opolskie

Created by Piotr Bieńczak
All rights reserved! 2021
Wróć do spisu treści