Odp. na pytania - Hodowla i sprzedaż kotów brytyjskich z rodowodem

Przejdź do treści
Aby ułatwić życie sobie i Państwu- będzie prościej i szybciej ... podajemy odpowiedzi na kilka pytań, które często padają w rozmowach o kupno kotka brytyjskiego z naszej hodowli.
1. Jaka jest cena kociaka na kolanka (nie do hodowli) ?
Ceny kształtują się od 3200 do 2500zł.
2. Czy sprzedacie kotkę bez rodowodu? Nie
3. Czy sprzedacie mi kociaka bez kastracji? Nie
Wszystkie kotki, które opuszczają naszą hodowlę są kastrowane.
4. Czy dostanę u was kotkę do adopcji? Tak zazwyczaj są to kotki, które przechodzą na "kocią emeryturę" lub takie, które się do hodowli nie nadają. Adopcja zazwyczaj jest płatna.
5. Jakiego koloru macie koty? W naszej hodowli są kotki niebieskie, liliowe i bikolory.
6. Czy dostanę wraz z kociakiem wyprawkę? Tak, każdy kotek otrzymuje wyprawkę. W jej skład wchodzi wiaderko na karmę, kocyk, zabawki, i karma (sucha i mokra) na najbliższe dni.
7. Chcę kupić kociaka, ale nie mogę go teraz odebrać, czy można go trochę przetrzymać w hodowli? Tak jeśli jest to kwestia tygodnia góra dwóch, jeśli kotek miałby zostać na dłużej powiedzmy m-c to za dodatkową opłatą.
8. Chciałabym kotka na już, czy sprzedacie mi kotka wcześniej przed upływem 12 tygodni? Nie kotki opuszczają hodowlę gdy skończą 16 tygodni.
9. Jakie badania mają koty w hodowli? Każdy kot ma zrobione badania na PKD, FIV, Felv z wynikiem ujemnym.
10. Czy sprzedajecie kotki za granicę? Tak, ale wtedy trzeba wyrobić kotku paszport i zaszczepić go na wściekliznę- za dodatkową opłatą.
Created by Piotr Bieńczak
All rights reserved! 2021
Wróć do spisu treści